خدمات

تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص

google-seo

سئو

سایت یکی از مهم‌ترین ابزار بازاریابی در فضای دیجیتال است. تیم ما به همراه متخصصین سئوی خود در راستای دستیابی وب سایت شما به رتبه‌های بالاتر در صفحه نتایج موتورهای جست‌وجوگر تلاش می‌کند

GOOGLE-ADS

گوگل ادز

فضای تبلیغات گوگل یکی از بهترین راه‌ها برای نمایش سایت و افزایش ورودی‌های آن است. یکی از راه‌های موثر برای افزایش برندیگ و فروش در دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات در گوگل است.

content-marketings

تولید محتوا

تولید محتوای خلاقانه و سئو محور که به کسب و کار شما برای دیده شدن بیشتر کمک کند، نیازمند تخصص و خلاقیت زیادی است. نیروهای محتوا و کانتنت تیم سوم شخص توانایی خلق محتوای جذاب را دارا هستند.

market-strategy

استراتژی

رسیدن به اهداف بازاریابی و مارکتینگ بدون داشتن برنامه و هدف گذاری امکان‌پذیر نیست. تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص به شما کمک می‌کند تا با تدوین یک استراتژی قوی به اهداف بازاریابی خود در بستر اینترنت، دست یابید.

banner-campaign

کمپین های نیتیو و بنری

نشان داده شدن بنر و تبلیغات کسب و کار شما در سایت‌های پربازدید و معتبر موجب افزایش ورودی‌ها و همچنین شناخته شدن بیشتر سایت و کسب‌وکار شما می‌شود. طراحی کمپین‌های نیتیو و بنری یکی از خدمات تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص بوده که می‌تواند بازدهی قابل توجهی داشته باشد.

socials-media-marketing

سوشال مدیا

در سرتاسر دنیا میلیون‌ها کاربر در شبکه‌های اجتماعی در حال فعالیت هستند. نشان دادن کسب و کار خود به مخاطب مورد نظر در این فضا، نیازمند تجربه و تخصص بالایی است. میروهای سوشال مدیای تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص می‌توانند شبکه‌های اجتماعی کسب و کار شما را به خوبی مدیریت کنند.

توضیح مختصر درباره خدمات ما

moshavereh-pic

برای اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در ارتباط باشید

×

ارتباط با سوم شخص

× مشاوره رایگان در واتس اپ