خدمات سوشال مدیا

social-media-picture

خدمات اینستاگرام

اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد که بیش از 50 درصد آنها هر روز محتوای پیج‌های محبوب خود را دنبال می‌کنند. اگر برند شما در اینستاگرام حضور نداشته باشد، هزاران تعامل روزانه با مشتریان بالقوه را از دست می‌دهید. امروزه کسب و کارها در حوزه‌های مختلف باید به اینستاگرام به عنوان فرصتی مناسب برای بازاریابی نگاه کنند و با تولید محتوای اثربخش به دنبال جذب کاربران هدف باشند. شما با داشتن یک استراتژی اصولی می‌توانید در اینستاگرام دیده شوید و با مخاطبان خود تعامل سازنده ایجاد کنید. به همین منظور، «تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص» با ارائه خدمات اینستاگرام به کسب و کار شما برای رشد بهتر کمک می‌کند.

خدمات اینستاگرام چیست؟

کاربران پیج‌های کسب و کاری بیشتری را در مقایسه با فیس بوک و توییتر دنبال می‌کنند و به طور منظم با آنها تعامل دارند. در واقع از هر 10 اکانت شخصی، 8 تا یک کسب و کار را دنبال می‌کنند. آنها هر روز بیش از 200 میلیون بازدید از پیج‌های  بیزینسی دارند. تقریباً دو سوم بزرگسالان 18 تا 29 ساله از اینستاگرام استفاده می‌کنند. بنابراین، به خوبی می‌توان درک کرد که چرا کسب و کارها به دنبال استفاده از خدمات اینستاگرام هستند.

خدمات اینستاگرام در راستای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای ایجاد تعامل با مخاطبان هدف و فروش محصولات و ارائه خدمات انجام می‌شود. معمولاً خدمات در این حوزه برای بازاریابی محصولات و همچنین ایجاد آگاهی و وفاداری از برند استفاده می‌شود. با درک این موضوع می‌توان از محتوای بصری اثربخش در اینستاگرام برای تحت تاثیر قرار دادن کاربران و تبدیل آنها به مشتری بالقوه استفاده کرد.

social-media-image

اهمیت خدمات اینستاگرام برای کسب و کارها

کسب و کارها در اینستاگرام فرصت‌های زیادی برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه خود دارند. این بدان معناست که کیفیت محتوای اینستاگرام شما اهمیت زیادی دارد. کاربران به راحتی می‌توانند به عکس‌ها و ویدیوهای جذب دسترسی داشته باشند و پیج‌های مربوط به را دنبال کنند.

تقریباً 81 درصد از مصرف کنندگان از اینستاگرام برای تحقیق در مورد محصولات و خدمات استفاده می‌کنند. با استفاده از خدمات اینستاگرام و همکاری با استراتژیست‌های خبره در شبکه‌های اجتماعی، برند شما می‌تواند به میلیون‌ها مشتری بالقوه که آماده خرید هستند، دسترسی پیدا کند. محتوای جذاب تضمین می‌کند که آنها بارها و بارها پیام شما را درک می‌کنند.

مزایای استفاده از خدمات اینستاگرام به عبارتند از:

انواع خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام شامل پشتیبانی کامل پیج است که شامل تولید محتوا، آنالیز و تبلیغات است. به طور کلی، بازاریابی موفق اینستاگرام بر محتوای مناسب و مداوم متکی است. این محتوا می‌تواند شامل پست (عکس یا ویدئو)، استوری، کپشن تاثیرگذار و غیره باشد. با تلاش مداوم شما در راستای تولید محتوا، تعداد فالوورهای شما افزایش می‌یابد و بازدیدکنندگان بیشتری را از این کانال به سایت خود می‌کشانید. به این معنا که اینستاگرام می‌تواند بستر مناسبی برای دریافت بک لینک و کشاندن فالوورها به داخل سایت باشد.

پست‌های ویدیویی در اینستاگرام 38 درصد بیشتر از پست‌های با محتوای عکس فالوورها را درگیر می‌کند و به‌ طور میانگین دو برابر کامنت بیشتری می‌گیرد. به یاد داشته باشید، اینستاگرام یک اپلیکیشن با قابلیت اسکرول است، بنابراین محتوای شما اغلب کمتر از یک ثانیه فرصت دارد تا کاربر را تحت تأثیر قرار دهد. محتوای ویدئویی با محتوای عکس با طراحی زیبا و تیترهای درشت جذاب، کاربران را تشویق می‌کند تا روی محتوای شما مکث کنند و وارد پیج‌تان شوند.

مدیریت خدمات اینستاگرام شامل فعالیت‌هایی است که تعامل کاربر را افزایش می‌دهد و منجر به فروش می‌شود. یکی از این فعالیت‌ها، ایجاد رابطه با اینفلوئنسرهاست. همکاری با اینفلوئنسرها به تخصص نیاز دارد تا بدانیم کدام اینفلوئنسر با نوع کسب و کار و هدفی که در بلند دارید، همخوانی بیشتری ایجاد می‌کند. برای مثال، اگر پیج شما در زمینه لوازم آرایش فعالیت می‌کند، یک بیوتی بلاگر برای معرفی محصولات شما مناسب خواهد بود. اینفلوئنسر مارکتینگ پرهزینه است اما با یک استراتژی مناسب، می‌تواند از نظر افزایش آگاهی از برند و تعامل کاربر نتیجه خوبی ارائه دهد.

دریافت خدمات اینستاگرام با تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص

اینستاگرام به عنوان یکی از پلتفرم‌های بزرگ شبکه‌های اجتماعی یک بستر مناسب برای اشتراک گذاری محتوای تصویری است. اگر می‌خواهید پیام برند خود را در مقابل گروه عظیمی از مشتریان بالقوه قرار دهید، اینستاگرام مکان مناسبی است. یک بیو جذاب، پست‌های خیره کننده و تبلیغات مناسب می‌تواند به رشد و موفقیت کسب و کار شما کمک کند. خدمات اینستاگرام می‌توانند به شما کمک کنند تا هدف خود را شناسایی کنید، کمپین‌های تبلیغاتی موثر ایجاد کنید و تعامل قوی و موثر با فالوورهایتان داشته باشید. برای این منظور، «تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص» می‌تواند با ارائه بهترین خدمات اینستاگرام به شما در رشد کسب و کارتان در این پلتفرم کمک شایانی کند.

×

ارتباط با سوم شخص

× مشاوره رایگان در واتس اپ