خدمات طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و گسترش اینترنت، یکی از بهترین راه‌های تعامل با مشتریان، دارا بودن یک وبسایت در اینترنت است تا مخاطبینی که به دنبال محصولات یا خدمات شما می گردند، بتوانند به راحتی با شما در تعامل باشند. طراحی سایت همچنین، اولین قدم در ورود به دنیای دیجیتال است و با داشتن یک سایت خوب و حرفه‌ای، امکان رشد و پیشرفت در این فضا چندین برابر می‌شود.

چرا طراحی سایت اهمیت دارد؟

فرض کنید شما صاحب یک مغازه کوچک خشکبار در یکی از محله های تهران هستید. مشتریان شما چه کسانی هستند؟ بدون شک افرادی که اهل همان محله هستند اگر در بهترین شرایط شما برند معروفی باشید، باز هم فقط افراد از مناطق نزدیک برای خرید خشکبار به سراغ شما می‌آیند. اما با داشتن وب سایت، مشتریان شما می‌توانند به وسعت یک کشور یا حتی فراتر از یک کشور باشند که تنها با چند کلیک به راحتی محصول شما را خریداری می‌کنند. طراحی سایت از آن جهت که ویترین فروشگاه یا مغازه شما به حساب می‌آید، باید به نحوی صورت گرفته‌ باشد که در وهله اول بتواند تمام خدمات شما را به خوبی به مشتریان نشان بدهد و در ادامه بتواند، مرتب باشد تا مخاطبان در ورود به سایت دچار سردرگمی نشوند. طرحی یک وبسایت خوب، تاثیر بسیاری بر حضور وب سایت شما در نتایج اول گوگل دارد.

انواع سایت

سایت‌ها انواع مختلفی دارند و طراحی هرکدام از آن‌ها، فرآیند جداگانه‌ای در پیش دارد. به طور کلی انواع سایت‌ها را می‌توان اینگونه ذکر نمود:

• سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی به دسته‌ای از سایت‌ها گفته می‌شود که محصول یا خدماتی را از طریق سایت به فروش می‌رسانند. سایت‌های فروشگاهی باید مسیر خرید راحتی را دارا باشند تا مشتریان به راحتی بتوانند از آن‌ها خرید نمایند.

• سایت شرکتی

وبسایت‌های شرکتی، جزء وبسایت‌های پراهمیتی هستند که تأثیر بسیار زیادی بر روی  شخصیت برند یک شرکت می‌گذارند. برای نمایش یک تصویر بی‌نقص از شرکت خود، به سراغ سایت شرکتی بروید.

• سایت شخصی

سایت شخصی بیشتر مختص افرادی است که در یک حوزه خاص، دارای تخصصی و مهارت بالایی بوده و به عبارتی شناخته شده هستند. به طور کلی اساتید، معلمان، پژوهشگران، سیاست‌مداران و فریلنسرها می‌‌توانند از این سایت‌ها استفاده نمایند.

• سایت اشتراک گذاری عکس و فیلم

سایت‌های متعددی وجود دارند که امکان اشتراک‌گذاری عکس و فیلم را برای شما فراهم می‌کنند. اکثر سایت‌های اشتراک گذاری عکس و فیلم عمومی هستند و افراد مختلف می‌توانند از آن‌‌ها استفاده نمایند.

• سایت آموزشی

سایت‌های آموزشی، سایت‌هایی هستند که افراد فعال در زمینه آموزش می‌توانند اقدام به فروش دوره‌های آموزشی خود کنند و یا در حوزه موردنظر خود، به تولید محتوا بپردازند.

خدمات طراحی سایت سوم شخص

تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص، با دارا بودن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه طراحی سایت، UI و UX آماده و اختصاصی ارائه خدمات طراحی سایت به تمام مشتریان گرامی است. در تیم سوم شخص، تمامی مراحل طراحی سایت، با بالاترین دقت و کیفیت صورت می‌گیرند، تا در آخر، وبسایتی متناسب با شخصیت برند هر فروشگاه، شخص، شرکت و … طراحی و راه‌اندازی گردد. همچنین تمامی سایت‌های طراحی شده توسط تیم سوم شخص، از پشتیبانی سایت بهره‌مند بوده و مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه اشکال، می‌توانند از پشتیبانی ما بهره‌مند شوند.

اصول طراحی سایت در تیم دیجیتال مارکتینگ سوم‌ شخص

 • توجه به پرسنا و مخاطبان
 • توجه به شخصیت برند
 • سازگاربودن سایت با نسخه موبایل
 • بهینه‌سازی سرعت سایت
 • طراحی اختصاصی صفحات، مختص به نوع سایت

مراحل طراحی سایت در سوم شخص

طراحی سایت در تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص بدین صورت است:

 1. جلسه با مشتریان محترم و کسب اطلاع از نوع سایت درخواستی
 2. پرشدن فرم اختصاصی طراحی سایت توسط مشتریان محترم
 3. خرید هاست و دامین
 4. شروع فرآیند طراحی
 5. بررسی سایت به همراه مشتری
 6. انجام اصلاحیه‌های مشتریان محترم
 7. تحویل سایت

طراحی سایت در تیم سوم‌شخص، بر اساس خواست مشتریان محترم و با رعایت اصول حرفه‌ای انجام می‌شود. همچنین کارفرمایان محترم، در جریان تمامی فعالیت‌های انجام شده خواهند بود و به صورت دوره‌ای، گزارشی از روند کار دریافت خواهند نمود.

افتخار همکاری با برندهای زیر در زمینه طراحی سایت

سایت فروش کفش

فروشگاه تهران استایل

لندینگ فروشگاه روپوش پزشکی

فروشگاه بصیرت

سایت فروشگاه لوازم جانبی موبایل

فروشگاه چشم انداز

سایت خدمات تور و سفر

شرکت آتور ادونچر

سایت فروش لوازم آرایشی بهداشتی

فروشگاه پخش سامیار

سایت داروخانه

داروخانه آنلاین دکتر فاضل

سایت فروش لوازم کوه نوردی

فروشگاه گلدن کمپ

سایت خدمات آموزشی هنری

آموزشگاه پوگان

سایت فروش روپوش پزشکی

فروشگاه بصیرت

×

ارتباط با سوم شخص

× مشاوره رایگان در واتس اپ