خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو

با میلیون‌ها وبسایت فعال در اینترنت، مهم است که سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه خوبی داشته باشد. استراتژی‌های مربوط به سئو سایت و استفاده از خدمات سئو حرفه ای می‌تواند به دیده شدن و افزایش تعداد بازدیدکنندگان شما کمک شایانی کند.

درحقیقت، سئو موضوعی بسیار پیچیده و تخصصی است و نیاز به دانش و تجربه دارد. اما نباید برای اینکه دانش سئو ندارید، نگران شوید! زیرا تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص سوم اینجاست تا به شما در انجام خدمات سئو و بهینه سایت کمک کند.

seo-servise-pic

تعریف سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف «بهینه سازی موتور جستجو» است. به عبارت ساده، سئوی سایت به معنای فرآیند بهبود سایت برای افزایش بازدید است. در زمانی  که مردم محصولات یا خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو کاوش می‌کنند، صفحات مختلف برخی وبسایت‌ها را مطابق با کلمه سرچ شده، مشاهده خواهند کرد.

هرچه صفحات وبسایت شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند و رتبه بالاتری داشته باشند (صفحات اول)، احتمال بیشتری برای جذب مشتریان بالقوه و افزایش فروش و ارائه خدمات خود خواهید داشت. کسب و کار شما با SEO سایت می‌تواند در نتایج جستجو دیده شود و شانس کلیک بیشتر را به دست آورید.

چرا سئو سایت مهم است؟

سئو وب سایت بخش اساسی دیجیتال مارکتینگ است زیرا افراد برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات مورد نیاز خود، سالانه تریلیون‌ها جستجو انجام می‌دهند. جستجو اغلب منبع اصلی ترافیک برای کسب و کارهاست. از این رو، دیده شدن بیشتر و کسب رتبه بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبا می‌تواند تأثیر مهمی در میزان درآمدزایی شما داشته باشد.

با این حال، نتایج جستجو در چند سال گذشته در حال تغییر بوده است تا بر کاربرپسند بودن و نیازهای مخاطبان تاکید شود. این مهم اغلب در راستای الگوریتم‌های گوگل قرار دارد که شناخت این الگوریتم‌ها به موفقیت وبسایت منجر می‌شود. در مجموع، سئوی سایت پایه و اساس اهداف بازاریابی شماست. وقتی متوجه شدید که کاربران شما دقیقاً چه می‌خواهند، بهتر می‌توانید استراتژی سئو خود را تدوین کنید.

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو وب سایت اقداماتی هستند که معمولاً توسط یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شوند تا به کسب و کارهای آنلاین جهت کسب رتبه خوب کمک کنند. از آنجایی که موتورهای جستجو مانند گوگل برای تعیین رتبه یا موقعیت یک وبسایت در نتایج جستجو به بیش از 200 عامل متکی هستند، پس برای موفقیت در سئو به تخصص قابل توجهی نیاز دارید.

پس هرچه وب سایت و محتوای شما بهینه‌تر باشد، گوگل احتمالاً سایت شما را در صفحات اول رتبه بندی می‌کند. پس مهم است که کار وبسایت خود را به یک تیم دیجیتال مارکتینگ مجرب بسپارید تا با خیال راحت بهترین خدمات سئو سایت را دریافت کنید.

انواع خدمات SEO سایت

بسیاری از شرکت‌ها مانند «تیم دیجیتال مارکتینگ شخص سوم» با ارائه خدمات سئو حرفه ای به کسب و کارها جهت کسب رتبه خوب در گوگل کمک می‌کنند. خدماتی که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ شخص سوم ارائه می‌شوند شامل موارد زیر هستند:

سئو تکنیکال (Technical SEO)

هنگام ساخت یک وبسایت، مهم است که نه تنها محتوا و طراحی سایت بلکه جزئیات فنی نیز در نظر گرفته شود. این جزئیات با نام «سئوی تکنیکال» شناخته می‌شوند که شامل چندین پارامتر زیر است که به کسب رتبه بهتر منتهی می‌شود.

این پارامترها عبارتند از:

سئوی داخلی (On-Page SEO)

سئوی داخلی بر تجربه کاربر و بهینه سازی محتوای صفحات برای کلمات کلیدی مرتبط متمرکز است. نوشتن محتوای عالی به معنای تولید محتوایی جذاب و مرتبط با نیازهای کاربران است. فرآیند بهینه سازی سئوی داخلی شامل موارد زیر است:

این پارامترها عبارتند از:

seo-service-image
best-seo-service

سئوی خارجی (Off-Page SEO)

 

بهینه سازی سئوی خارجی در درجه اول بر ساخت لینک از سایت‌های معتبر و مرتبط متمرکز است. لینک بیلدینگ دو مزیت اصلی دارد که شامل افزایش ترافیک و مهمتر از آن، نشان دادن اعتبار سایت به موتورهای جستجو است.  فرآیند سئوی خارجی شامل موارد زیر است:

این پارامترها عبارتند از:

دریافت خدمات سئو از تیم دیجیتال مارکتینگ شخص سوم

انجام خدمات سئو سایت توسط تیمی از متخصصین واجد شرایط انجام می‌شود که هدفشان بهبود رتبه صفحات شما (وبلاگ و صفحات محصول) در نتایج گوگل است. ما به شما در مورد بهترین راهکارها برای بهبود سئو و نحوه استفاده از تکنیک‌های بهینه سازی موتورهای جستجو برای افزایش بازدیدکنندگان کمک می‌کنیم.

ما گزارش‌های ماهانه ارائه می‌کنیم تا پیشرفت‌های انجام شده و تأثیر آن بر کسب و کار شما را نشان دهیم. به یاد داشته باشید، رتبه بالا عالی است اما بخش مهمی از فرآیند فروش و درآمدزایی وابسته به خدماتی است که و کسب و کار به مشتریان ارائه می‌دهد.

خدمات سئو SEO ما شامل آنالیزهای اولیه، استخراج نقاط ضعف و قوت، تدوین استراتژی، تولید محتوای هدفمند و ارزیابی عملکرد سایت در طول مدت اجرای استراتژی است. ما سئوی سایت شما را به طور کامل پشتیبانی می‌کنیم تا به شما در رسیدن به اهدافتان یاری برسانیم. برای کسب مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت خدمات سئو سایت با ما در تماس باشید.

×

ارتباط با سوم شخص

× مشاوره رایگان در واتس اپ