خدمات کانتنت مارکتینگ

content-marketing-media

سفارش تولید محتوا

نوشتن محتوا فرآیند ترسیم ایده‌ها برای جلب نظر کاربران و معرفی محصولات و خدمات وبسایت است که با دستورالعمل‌های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به اجرا در می‌آید. وبسایت‌ها به محتوای سئو شده و با کیفیت نیاز دارند تا شخصیت برند یا خدمات خود را به بهترین شکل نشان دهند.

اگر می‌خواهید سایت شما تصویر مثبتی از برندتان را به نمایش بگذارد و به اهداف فروش دست یابید، باید محتوای قابل فهم و سئوپسند تولید کنید. برای سفارش تولید محتوا کانتنت می‌توانید از «تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص» کمک بگیرید. ما با در دست داشتن جمعی از بهترین متخصصان به شما تولید محتوای یونیک و سئو شده ارائه می‌دهیم.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا فرآیند شناسایی موضوعی است که می‌خواهید درباره آن بنویسید. سپس تصمیم می‌گیرید که محتوا به چه شکلی باشد، استراتژی خود را (کلمه کلیدی یا غیره) تدوین می‌کنید  و محتوا را به رشته تحریر در می‌آورید. کل فرآیند تولید محتوا شامل تحقیق، ایده پراکنی، تبدیل ایده‌ها به واقعیت‌ها و در نهایت، ایجاد محتوا مطابق با نیازهای کاربر است.

از آنجایی که محتوا می‌تواند اشکال مختلفی مانند پست‌های وبلاگ، کتاب‌های الکترونیکی، اینفوگرافیک‌ها و غیره داشته باشند اما فرآیند تولید محتوا کار ساده‌ای نیست. اگر بتوانید محتوا را به صورت استراتژیک تولید کنید، این مهم تاثیر شگفتی در کسب و کار شما خواهد گذاشت. درواقع، تحقیقات اخیر ثابت می‌کنند که تولید محتوای با کیفیت باعث می‌شود مشتریان 131 درصد بیشتر از کسب و کار شما خرید کنند.

 

تاثیر تولید محتوا بر سئو

بسیاری از افراد بازاریابی سئو و بازاریابی محتوا را دو استراتژی متفاوت می‌دانند. برعکس، سئو و بهینه‌ سازی محتوا موضوعات مرتبطی هستند که هدف یکسانی دارند. استراتژی محتوا بر تولید محتوای وب تمرکز دارد که برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین ارزش ارائه می‌کند. از سوی دیگر، سئو با بهینه سازی محتوا و جنبه‌های فنی‌تر وبسایت شما مانند سرعت صفحات و تحقیقات کلمات کلیدی سروکار دارد.

سئو بدون محتوای وبسایت مانند ساختن یک خانه بدون اسکلت است! اگر سایت شما محتوای مفیدی نداشته باشد، بازدیدکننده‌ای نخواهید داشت. به طور مشابه، اگر یک برنامه سئو مشخص نداشته باشید، تلاش‌های شما برای نوشتن محتوای وب به هدر می‌روند. برای اطمینان از موفقیت کسب و کار شما در دنیای دیجیتال، سئو و بهینه سازی محتوا باید در یک مسیر و به صورت موازی با هم حرکت کنند. با سفارش تولید محتوا کانتنت می‌توانید هم محتوای باکیفیت و هم سئو شده دریافت کنید.

contents-marketing-online

اهمیت تولید محتوا برای کسب و کارها

مطالعات نشان می‌دهند که تقریباً ۷۷ درصد از کاربران محتوای آنلاین را مطالعه می‌کنند و بازاریابانی که تولید محتوای ارگانیک را برای سئو در اولویت قرار می‌دهند، ۱۳ برابر بیشتر احتمال دارد که بازده سرمایه ‌گذاری مثبت (ROI) به دست آورند. اما شما با سفارش تولید محتوا متنی می‌توانید مزایای بیشتری را به شرح زیر دریافت کنید:

  • محتوای اثربخش می‌تواند پیام برندتان را به شکلی موثری به گوش مخاطب هدف برساند.
  • با انجام تحقیقات کلمات کلیدی و انتشار محتوای جدید و بهینه سازی شده، در گوگل رتبه خوبی کسب می‌کنید.
  • با سفارش محتوا نویسی می‌توانید به مخاطبان نشان دهید که در زمینه کاری خود تخصصی دارید.
  • استراتژی محتوا به افزیش نرخ تبدیل کمک می‌کند. نرخ تبدیل به معنای تبدیل کاربران عادی به مشتریان بالقوه است.
  • با خدمات سفارش تولید محتوا سایت می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان وبسایت خود را افزایش دهید.
  • تولید محتوای هدفمند بر رفع نیازهای مشتریان بالقوه تاکید دارد. با این کار نه تنها اعتماد آنها را جلب می‌کنید بلکه مشتریان خود را به کاربران وفادار برند خود تبدیل می‌کنید.

مزایای سفارش تولید محتوا کانتنت

به این دلیل که تولید محتوا امری تخصصی است و به دانش در زمینه‌های مختلف اعم از دستور زبان، ذوق نویسندگی، مارکتینگ و تبلیغات نیاز دارد، کار عاقلانه این است که روند تولید محتوای وبسایت خود را به تیمی از کارشناسان بسپارید. درحقیقت، با سفارش تولید محتوا متنی می‌توانید فواید زیر را دریافت کنید:

  • تیم تولید محتوا از جدیدترین معیارهای سئو و استراتژی محتوا برای کسب رتبه مناسب و افزایش ترافیک سایت شما استفاده می‌کنند.
  • متخصصین محتوا استراتژی خود را براساس ماهیت کسب و کار شما، شرایط بازار، اصول سئو و نیازهای کاربران هدف‌تان تدوین می‌کنند.
  • کارشناسان تولید محتوا و سئوکارها از ابزارهای مختلف تحلیلی برای انجام کیورد ریسرچ، بررسی رفتار کاربران و پرسونای مخاطب استفاده می‌کنند.
  • استراتژیست‌های محتوا از طریق «تولید محتوای سبز» به صرفه جویی در زمان و هزینه‌های شما کمک می‌کنند.

ثبت سفارش تولید محتوا کانتنت از تیم دیجیتال مارکتینگ شخص سوم

به دنبال کسب خدمات مناسب در حوزه تولید محتوا هستید؟ جای درستی آمده‌اید. تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص با انجام پروژه های تولید محتوا به شما در ایجاد محتوای دست اول، کاربرپسند و سئو شده کمک می‌کند.

در ابتدا می‌توانید از تیم پشتیبانی ما نسبت به شرایط کار و قیمت سفارش تولید محتوا مشاوره بگیرید. شما تنها کافی است نیازهای خود را بیان کنید، سپس ما با بررسی خواسته‌های شما بهترین پلن محتوایی که بازگشت هزینه خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد، ارائه می‌دهیم. هدف نهایی ما، ارائه محتوای باکیفیت و کمک به توسعه کسب و کار شماست.

×

ارتباط با سوم شخص

× مشاوره رایگان در واتس اپ