خدمات کمپین های نیتیو و بنری

camping-marketing

کمپین دیجیتال مارکتینگ

کمپین دیجیتال مارکتینگ شامل تبلیغ برند، محصولات یا خدمات یک وبسایت در قالب بنر، تبلیغات همسان (نیتیو)، گوگل ادز و سئو است. یک کمپین بازاریابی آنلاین چیزی بیشتر از تبلیغ کسب و کار شما در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی است. در این حوزه از تبلیغات باید داده‌ها به طور منظم بررسی شوند و اثربخشی آنها مورد ارزیابی قرار گیرند.

به طور کلی، هر کسب و کار آنلاین به یک طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ خاص در صنعت خود نیاز دارد. برای اینکه بتوانید بازخوردی مناسبی از کمپین خود دریافت کنید، سازماندهی و برنامه ریزی کل کمپین بازاریابی خود را به «تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص» بسپارید.

 

کمپین دیجیتال مارکتینگ چیست؟

کل فرآیند کمپین بازاریابی دیجیتال شامل تحقیق، تدوین، راه اندازی، آنالیز و تجدید نظر است. بدین معنا که فرآیند طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ با اطلاعات اولیه از کسب و کار و مخاطبان هدف شروع می‌شود و در طی برگزاری کمپین و استخراج داده‌های جدید، کمپین بروزرسانی می‌شود. هدف از برنامه ریزی یک کمپین بازاریابی آنلاین این است که درک کنید مخاطبان شما چه کسانی هستند، دنبال چه هدفی هستید و فرآیندی که برای رسیدن به آن هدف در پیش خواهید گرفت، چه چیزی است.

برای شروع یک کمپین، متخصصان باید پرسونای مخاطب را بشناسند و پیش بینی کنند که مشتری چه اقداماتی را در آینده انجام خواهد داد. بنابراین برای دستیابی موثر به مشتری، متخصصان باید کمپین تبلیغات دیجیتال مارکتینگ را بر کاربران هدف برنامه ریزی کنند. این مهم منجر به تعامل بیشتر کاربر و در نهایت، آگاهی از برند، فروش و کسب درآمد می‌شود.

مزایای طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ

استفاده از خدمات طراحی کمپین بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما مزایای متعددی دارد. از فواید این نوع خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آگاهی از برند

کسب و کار شما این پتانسیل را دارد که در میان مشتریان اصلی شما دیده شود. بازاریابی دیجیتال و کمپین‌های تبلیغاتی موفق ممکن است به صورت ویروسی در همه کانال‌ها پخش می‌شوند. این موضوع به برندسازی و شناخت کسب و کار شما کمک زیادی می‌کند.

استراتژی هدفمند

تاثیر کمپین دیجیتال مارکتینگ این است که می‌توانید مخاطبان خود را با ویژگی‌های شگفت انگیزی هدف قرار دهید. این مکان وجود دارد که کمپین‌های بازاریابی خود را برای افرادی با سن، جنسیت و جغرافیا و مشخصات دیگر هدف قرار دهید.

ایجاد چرخه خرید

چرخه خرید، سفری است که مشتری از کشف محصول تا خرید طی می‌کند. مراحل چرخه خرید شامل آگاهی، تحقیق، بررسی، تبدیل و وفاداری است. مزیت بزرگ برگزاری کمپین بازاریابی دیجیتال این است که می‌توان افراد را در هر مرحله از چرخه خرید هدف قرار دهد.

قابلیت ردیابی و اندازه گیری

یکی از مزایای مهم بازاریابی دیجیتال این است که به شما امکان می‌دهد تا نحوه پیشرفت یک کمپین را پیگیری کنید و به شما امکان می‌دهد نتایج را اندازه گیری کنید. مشاهده نحوه ردیابی یک کمپین در زمان واقعی به کسب و کارها این امکان را می دهد که عناصر کمپین خود را تغییر دهند یا پیام خود را برای دستیابی به بهترین نتایج بهینه کنند.

digital-marketing-campaign

مراحل طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ

راه‌های خلاقانه بی‌شماری وجود دارند که می‌توان برای طراحی کمپین بازاریابی آنلاین مورد استفاده قرار داد. با در نظر گرفتن این موضوع، در ادامه پنج راه ساده برای تعیین استراتژی لازم جهت ایجاد کمپین تبلیغاتی آورده شده‌اند:

1- تعیین اهداف کمپین

این مرحله به شما کمک می‌کند تا پایه و اساس طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ خود را ایجاد کنید و همه چیزهایی را که می‌خواهید از کمپین به دست آورید، مشخص کنید. هنگام تعیین اهداف خود، باید انگیزه پشت کمپین، معیارهای عملکرد (KPI) و محدودیت‌های کمپین را مشخص کنید. همچنین باید در مورد پیامی که می‌خواهید از طریق کمپین بازاریابی دیجیتال خود به گوش مخاطب برسانید را مورد تحقیق قرار دهید.

2- شناخت پرسونای مخاطب

پرسونای کاربر احتمالاً یکی از مهمترین مراحل در طراحی کمپین بازاریابی دیجیتال موفق است. اگر کمپین بازاریابی با گروه سنی یا جمعیت شناسی هدف همخوانی نداشته باشد، اصلاً چه فایده‌ای دارد؟ مطمئن شوید که لحن، زبان و تصاویر خود را طوری طراحی می‌کنید که مطابق با مخاطب هدفتان باشد. موضوع مهم دیگر این است، مخاطبان هدف شما از کدام پلتفرم دیجیتالی بیشتر استفاده می‌کنند؟ وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی؟

3- ایجاد اقدام به عمل

یک کمپین دیجیتال مارکتینگ بدون اقدام فیزیکی که باید توسط مشتری انجام شود، چه کاربردی دیگری دارد؟ بسیار مهم است که کمپین حول یک فراخوان برای اقدام متمرکز شود. برای مثال، هدف ممکن است پر کردن فرم ثبت نام یا کلیک روی دکمه خرید باشد. اگر هیچ اقدام توسط مشتری انجام نشود، کمپین بازاریابی شما ارزش بسیار کمی خواهد داشت. پس مهم است که کمپین به هدف اقدامی از سوی کاربر طراحی شود.

4- تولید محتوای خلاقانه

استفاده نکردن از عناصر خلاقانه در محتوا باعث هدر رفتن هزینه‌های تبلیغات می‌شود. از تصاویر زیبا و مرتبط با زمینه کاری خود استفاده کنید و کپی رایتینگ مناسب، مخاطب خود را به انجام اقدامی موثر تشویق کنید. برای مثال، تبلیغات بنری با یک تصویر (ثبت یا متحرک) و تیترهای جذاب همراه است. این تبلیغ می‌تواند در قالب فایل گیف و با تیترهای جذاب مانند «فروش ویژه» همراه باشید.

خدمات کمپین بازاریابی آنلاین با تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص

طراحی کمپین دیجیتال مارکتینگ کاری تخصصی است زیرا به هدف بهینه کردن هزینه‌ها و به دست آوردن حداکثر بازده به اجرا در می‌آید. پس اگر می‌خواهید کمپین تبلیغاتی خود را به شکل موثر ایجاد کنید و بازگشت سرمایه خوبی کسب کنید، «تیم دیجیتال مارکتینگ سوم شخص» اینجاست تا به شما در این مهم کمک کند. برای اطلاع از شرایط و نحوه انجام کار و بررسی هزینه‌های مربوط به برگزاری کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

×

ارتباط با سوم شخص

× مشاوره رایگان در واتس اپ